Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł
Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion


Producent: Stylies
Nr. Produktu: COP000759
karta produktu

Cena:

399,00 zł
 - Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion
 - Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion
Stylies Orion - Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion
Stylies Orion - Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion
Stylies Orion - Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion

Nawilżacz ewaporacyjny Orion szwajcarskiej marki Stylies to połączenie nowoczesnej technologii z naturą. Nowatorski design, niestandardowe rozwiązania techniczne oraz możliwość zastosowania naturalnej aromaterapii sprawią, że w niezauważalny sposób klimat w Twojej sypialni, w pokoju dziecięcym czy biurze zmieni się na lepsze. 

Ewaporacyjny nawilżacz Stylies Orion to urządzenie stworzone do niemal każdego pomieszczenia narażonego na zbyt niski poziom wilgoci. Rozwiązania technologiczne w nim zastosowane gwarantują niskie zużycie energii i niezwykle cichą pracę. Jego niewielkie rozmiary (250x370x250) umożliwiają wstawienie go w niemal dowolne miejsce.

 • Komfortowe warunki do snu, pracy, odpoczynku lub zabaw z dzieckiem

Orion dzięki zastosowanej technologii odparowywania wody charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Są to bowiem zaledwie 22 decybele, podczas gdy przeciętny poziom hałasu otaczający nas w ciągu dnia to około 32-35 decybeli.

 • Duża oszczędność energii, a tym samym niższe koszty utrzymania

Technologia ewaporacji nie wymaga dostarczania dużych ilości energii. Jest to urządzenie bardzo ekonomiczne w użytkowaniu (6-18 W). To bardzo istotne ze względu na fakt, że nawilżacze w sezonie grzewczym pracują praktycznie przez całą dobę.

 • Kontrola poziomu wilgoci dzięki nowoczesnemu higrostatowi

Wbudowany higrostat dopilnuje, by nawilżenie w pomieszczeniu nie przekroczyło oczekiwanego przez Ciebie poziomu. Z jedną uwagą: technologia ewaporacji uniemożliwia uzyskanie nawilżenia powyżej poziomu 60%. Orion pozwala bowiem na nawilżenie tylko do tzw. maksymalnego naturalnego poziomu wilgotności pomieszczenia. Dzięki temu organizm nie jest narażony na nadmierną wilgoć, która jest równie szkodliwa dla organizmu co zbyt niski jej poziom.

ewaporacyjny nawilżacz powietrza Orion_6_ AirNaturel_NIDO

 • Kojący zapach dzięki możliwości zastosowania olejków eterycznych

Nawilżacz Orion ma wbudowaną specjalną kasetkę na olejki eteryczne, dzięki którym nawilżone powietrze wzbogacone będzie o dodatkowe, korzystne dla zdrowia związki uzyskane z leczniczych roślin.

ewaporacyjny nawilżacz powietrza Orion_3_ AirNaturel_NIDO

 

 • Powietrze oczyszczone  z większych cząstek kurzu oraz dymu

Technologia zasysania powietrza poprzez nasączone maty nawilżające powoduje, że część zanieczyszczeń z powietrza pozostaje na matach. W ten sposób nawilżone powietrze odprowadzane do pomieszczenia jest znacznie czystsze. Maty w tym nawilżaczu, przy intensywnym użytkowaniu, należy wymieniać (w zależności od twardości i rodzaju użytej wody) co 2-3 miesiące. Maty dostępne są w dziale Akcesoria.

 

 • Opcja zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów

Nawilżacz Orion jest wyposażony w kostkęz jonami srebra Clean Cube, która zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów. Technologia ta wykorzystuje naturalne właściwości srebra i działa niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone czy nie. Kostka ta wymaga wymiany raz do roku.

 

 

 

Z czego składa się Orion?

 • Antybakteryjna mata ma zastosowanie w procesie odparowywania wody do pomieszczenia i zapewnia czyste, pozbawione szkodliwych bakterii, wirusów i toksyn, a także kurzu powietrze.
 • Dyfuzor olejków pozwala na skuteczne rozprzestrzenienie po całym pomieszczeniu cennych olejków zapachowych, które dobroczynnie wpływają na zdrowie i samopoczucie.
 • Kostka Clean Cube
 • Higrostat umożliwia kontrolę poziomu wilgotności w pomieszczeniu.
 • Regulator prędkości pracuje w dwóch prędkościach.

 

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Stylies Orion


DANE TECHNICZNE

Przeznaczenie dom, biuro, sypialnia, przedszkole, sala szkoleniowa itd.
Powierzchnia max (m²) 50
Zdolność nawilżania (ml/h) 350
Rodzaj nawilżania odparowywanie wody (ewaporacja)
Zbiornik na wodę (l) 6
Regulacja prędkości 2 stopnie
Marka Stylies
Zużycie energii (W) 6-18
Poziom hałasu (dB) 22
Dyfuzja olejków tak
Jonizacja nie
Kolor biały
Akcesoria kostka Clean Cube, maty nawilżające
Wymiary (mm) 250 x 370 x 250
Gwarancja (lata) 2
Waga (kg) 2,9