Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł

Pudła archiwizacyjno-transportowe EXTRA STRONG

Pudła archiwizacyjne EXTRA STRONG wykonane są z 3-warstwowej falistej tektury, znacznie grubszej niż standardowe kartony, wykorzystywane do pakowania przesyłek kurierskich. Wytrzymałość tego materiału jest na tyle wysoka, że znajduje on zastosowanie jako izolator akustyczny i termiczny podczas układania podłogi z płytek lub paneli. Tekturowe pudła EXTRA STRONG nadają się do pakowania delikatnych i kruchych przedmiotów np. ze szkła lub z ceramiki. Doskonale zabezpieczają dokumenty zarówno w segregatorach, jak i spięte jedynie klipsem archiwizacyjnym - chronią je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się do składowania rzeczy na strychu, w piwnicy lub w garażu oraz do ich transportu.

Dodatkowym atutem jest wyraźnie wyznaczone miejsce na opis zawartości. Otwory wycięte po bokach każdego pudła archiwizacyjnego umożliwiają nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale i zaplombowanie zawartości.

W naszej ofercie znajdą Państwo modele:

  • średnie - o udźwigu do 35 kg i wymiarach wewnętrznych 325 x 300 x 390 mm,
  • duże - wytrzymują obciążenie do 40 kg, ich wymiary wewnętrzne to 325 x 300 x 605 mm.

Szczegółowe informacje na temat pudeł EXTRA STRONG znajdą Państwo w opisach produktów. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zastrzegamy, że minimalna wielkość zamówienia wynosi 20 sztuk.