Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł

Wentylatory podłogowe i biurkowe

Wentylatory podłogowe i biurkowe, zwane potocznie wiatrakami, wytwarzają przyjemny chłód podczas upalnych dni. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia marek takich jak Stylies i Air Naturel, wyposażone w kilka poziomów prędkości i trybów wiatru. Wszystkie pracują praktycznie bezgłośnie. Najbardziej różnią się wielkością.

Na większym metrażu lepiej sprawdzi się wentylator podłogowy. Modele biurkowe są w stanie ochłodzić pomieszczenia średnio do 20 m2. Na ich korzyść przemawia natomiast energooszczędność i poręczność. Mimo niewielkich rozmiarów są stabilne i dobrze radzą sobie podczas dużych upałów.

Wentylatory kolumnowe

Państwa uwadze polecamy szczególnie wentylatory kolumnowe z wymiennymi "nóżkami" o różnej długości. Należy do nich m.in. model Tukan marki Stylies wyposażony w inteligentny tryb dostosowujący pracę sprzętu do temperatury otoczenia. Wiatrak ten pracuje też w trybie naturalnym lub uśpienia i jest w stanie wykonywać obroty pod kątem 30o, 60o i 90o. Przepływ powietrza w wentylatorze kolumnowym Tukan może być lekki lub potężny - o wartości do nawet 1800 m3/h. Mimo niezwykłej siły, urządzenie to pracuje praktycznie bezgłośnie.