Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł
Oczyszczacz powietrza Clair Cube

Oczyszczacz powietrza Clair Cube


Producent:
karta produktu

Cena:

399,00 zł
111 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube
222 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube
333 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube
444 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube

Oczyszczacz powietrza Clair Cube posiada filtr e2f Clair, który jest rodzajem filtra elektrostatycznego. W przeciwieństwie do filtra HEPA filtrującego drobne cząstki przez pewnego rodzaju siatkę, filtr E2f zbiera najdrobniejsze cząstki o przeciwnych ładunkach magnetycznych jak w magnesie. Filtr e2f posiada biegunowość + i - po obu stronach. Dlatego im mniejsze są cząstki, tym lepiej są zatrzymywane przez filtr e2f.

Ponieważ filtr e2f wykorzystuje polaryzację, może wychwytuje LZO, baterie, drobnoustroje i najdrobniejsze cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM 0,1. (Drobny pył bez polaryzacji jest zagęszczany przez indukcję elektryczności statycznej, gdy przechodzi przez filtr.)

Co wchodzi w skład Clair Cube ?

  • Jonizacja: wstępna sterylizacja zanieczyszczeń, poprawa wydajności filtra e2f.
  • Filtr e2f: Zbiera najdrobniejsze cząstki nawet o wielkości mniejszej niż PM 0.1
  • Światło UV LED sterylizuje powietrze z wykorzystaniem nieszkodliwej technologii długości fali światła.
  • Poziom hałasu jak w bibliotece. Poziom głośności pracy nie przeszkodzi podczas snu.
  • Mniej niż 1 zł miesięcznych kosztów energii elektrycznej, gdy oczyszczacz pracuje przez całą dobę.
  • Praktyczne zastosowanie jako wyposażenie wnętrza a także dla wygody użytkownika.
  • Intuicyjna obsługa z delikatnymi przyciskami.

Dzięki zastosowaniu trzystopniowej technologii filtracji oczyszczacz powietrza Clair CUBE posiada zdecydowanie zwiększa wydajność, w porównaniu z systemem jednostopniowym.

CUBE zapewnia czyste powietrze od podłogi aż po sufit, a wentylator o dużej mocy sprawia, że proces oczyszczania jest bardzo szybki.

 

 

 

Innowacyjna technologia MAF

Technologia MAF (Magnetic Air Filtration) zrewolucjonizowała branżę oczyszczaczy powietrza, łącząc plazmowe jonizatory i opatentowane w Europie filtry e2f. W I fazie oczyszczania cząstki zanieczyszczeń ulegają polaryzacji (+,-), a następnie, w II fazie, spolaryzowane cząstki poprzez przyciąganie elektrostatyczne są więzione między filtrami. Wychwytywane są nie tylko wirusy, bakterie, lotne związki organiczne czy większe cząstki, ale też mikrozanieczyszczenia wielkości poniżej 0.1um.

Niebiesko-fioletowa Sterylizacja LED

W przeciwieństwie do typowych lamp UV oczyszczacz Clair CUBE wykorzystuje bakteriobójcze niebiesko-fioletowe (Blue-Violet) światło LED, nieszkodliwe dla ludzi, za to o bardzo dużych możliwościach sterylizujących. Przedłuża żywotność filtra, pozbywając się skutecznie różnego typu zanieczyszczeń z jego powierzchni. LED może być również stosowane w ciemnych pomieszczeniach jako dodatkowe oświetlenie.

Energooszczędność

Clair CUBE jest bardzo energooszczędny. Zużywa zaledwie 6W, nawet przy dużej prędkości pracy. Zmniejsza koszty i pozwala cieszyć się czystym powietrzem dłużej.

Łatwe utrzymanie w czystości

Usuwając kurz zalegający na powierzchni filtra co 1-2 miesiące, można zachować go w optymalnym stanie do czasu jego wymiany. Po upływie 12 miesięcy należy nabyć nowy filtr, który z łatwością wymienimy we własnym zakresie

Niski poziom hałasu

Poziom głośności pracy Clair CUBE utrzymuje się poniżej 40 db, nawet przy wysokiej prędkości urządzenia. Dzięki temu można z niego korzystać w trakcie nauki, pracy, a nawet snu.

Atrakcyjny design

Clair CUBE to naturalna harmonia i elegancja, które dopasują się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Poręczny i wygodny

Clair CUBE jest kompaktowy, lekki i ma kształt, który sprawia, że jest wyjątkowo łatwy do przenoszenia z miejsca na miejsce. Zapewnij sobie czyste powietrze tam, gdzie akurat tego potrzebujesz.

Wyprodukowany w Korei

Clair CUBE został wyprodukowany w Korei i zyskał zaufanie klientów.

Model C1BU1933

Zużycie energii

Min. 2W ~ Maks. 6W

Rozmiar 274 x 147 x 274 mm

Waga 2.7 kg