Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł
Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus

Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus


Producent:
karta produktu

Cena:

499,00 zł
111 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus
222 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus
333 - Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus

Oczyszczacz powietrza Clair Cube Plus

Oczyszczacz powietrza z ulepszonymi funkcjami, udogodnieniami i czujnikiem najdrobniejszych cząstek. Wyposażony w wygodny tryb auto.

 

Filtr e2f

filtr ten zachowuje się jak magnes. Dzięki polaryzacji, która pokrywa filtr po obu stronach, najpierw przyciągnięte zostają zanieczyszczenia o przeciwnym ładunku magnetycznym. Dodatkowo generowana jest indukcja statyczna, poprawiająca wydajność naładowanego statycznie filtra tkaninowego.

Filtr dezodoryzujący

Neutralizuje nieprzyjemne zapachy w powietrzu.

Sterylizujące światło LED

Usuwa różne źródła zanieczyszczeń znajdujących się na filtrze. Dodatkowo dzięki funkcji pośredniej sterylizuje powietrze za pomocą bezpiecznego fioletowo-niebieskiego światła LED.

Generator pola magnetycznego

Oczyszczacz Clair Cube Plus sterylizuje i dezodoryzuje zaabsorbowane zanieczyszczenia z powietrza, jednocześnie polaryzując zasysane powietrze. Zwiększa to wydajność urządzenia w usuwaniu najdrobniejszych zanieczyszczeń. Co więcej, pomaga utrzymać wydajność filtra na najwyższym poziomie przez dłuższy okres czasu.

Czujnik pyłowy

Czujnik pyłowy w oczyszczaczu Clair Cube Plus mierzy poziom najdrobniejszych cząstek (PM2,5) w czasie rzeczywistym. Zmieniając kolor pokazuje poziom zanieczyszczeń zgodnie z aktualnym pomiarem sensora

Tryb auto

W trybie automatycznym oczyszczacz Clair Cube Plus łącząc się z czujnikiem pyłu, samodzielnie dopasowuje tryb pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu.

 

Funkcje specjalne

Dzięki zastosowaniu trzystopniowej technologii filtracji oczyszczacz powietrza Clair CUBE Plus zdecydowanie zwiększa wydajność, w porównaniu z systemem jednostopniowym. CUBE Plus zapewnia czyste powietrze od podłogi po sufit, a wentylator o dużej mocy sprawia, że proces oczyszczania jest bardzo szybki.

Innowacyjna technologia MAF

Technologia MAF (Magnetic Air Filtration) zrewolucjonizowała branżę oczyszczaczy powietrza, łącząc plazmowe jonizatory i opatentowane w Europie filtry e2f. W I fazie oczyszczania cząstki zanieczyszczeń ulegają polaryzacji (+,-), a następnie, w II fazie, spolaryzowane cząstki poprzez przyciąganie elektrostatyczne są więzione między filtrami. Wychwytywane są nie tylko wirusy, bakterie, lotne związki organiczne czy większe cząstki, ale też mikrozanieczyszczenia wielkości poniżej 0.1 um.

Niebiesko-fioletowa Sterylizacja LED

W przeciwieństwie do typowych lamp UV oczyszczacz Clair CUBE wykorzystuje bakteriobójcze niebiesko-fioletowe (Blue-Violet) światło LED, nieszkodliwe dla ludzi, za to o bardzo dużych możliwościach sterylizujących. Przedłuża żywotność filtra, pozbywając się skutecznie różnego typu zanieczyszczeń z jego powierzchni. LED może być również stosowane w ciemnych pomieszczeniach jako dodatkowe oświetlenie.

Filtr antyzapachowy

Filtr antyzapachowy skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia.

Wskaźnik jakości powietrza

Kolory wskazują kolejne poziomy jakości powietrza/

Niebieski: Czyste powietrze

Żółty: powietrze umiarkowane

Czerwony: powietrze zanieczyszczone

Energooszczędność

Clair CUBE Plus jest bardzo energooszczędny. Zużywa zaledwie 6W, nawet przy dużej prędkości pracy. Zmniejsza koszty i pozwala cieszyć się czystym powietrzem.

Łatwe utrzymanie w czystości

Usuwając kurz zalegający na powierzchni filtra co 1-2 miesiące, można zachować filtr w optymalnym stanie. Można również nabyć nowy filtr i z łatwością wymienić go we własnym zakresie (zalecana zmiana filtra: co 12 miesięcy).

Niski poziom hałasu

Poziom głośności pracy Clair CUBE Plus utrzymuje się poniżej 40 db, nawet przy wysokiej prędkości urządzenia. Dzięki temu można z niego korzystać w trakcie nauki, pracy, a nawet snu.

Atrakcyjny design

Clair CUBE Plus to naturalna harmonia i elegancja, które dopasują się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Poręczny i wygodny

Clair CUBE Plus jest kompaktowy, lekki i ma kształt, który sprawia, że jest wyjątkowo łatwy do przenoszenia z miejsca na miejsce. Zapewnij sobie czyste powietrze tam, gdzie akurat ci wygodnie.

Wyprodukowany w Korei

Clair CUBE Plus został wyprodukowany w Korei i zyskał zaufanie klientów.

 

 

Model C2BU1933

Zużycie energii

Min. 2,5W ~ Maks. 8W

Rozmiar 274 x 147 x 274 mm

Waga 2.7 kg