Zaloguj się | Koszyk: 0 szt. 0,00 zł
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2


Producent: Air Naturel
Nr. Produktu: CLEV0002
karta produktu

Cena:

419,00 zł
 - Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2
 - Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2
 - Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2
 - Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2

Nawilżacz powietrza z dyfuzorem olejków zapachowych oraz funkcją zimnej i ciepłej mgiełki i jonizacją– nowość wśród nawilżaczy ultradźwiękowych Air Naturel! Clevair 2 to idealne rozwiązanie tam, gdzie potrzebujesz zarówno komfortu, jak i relaksu i skupienia. W sypialni, salonie, w gabinecie kosmetycznym, biurze. Urządzenie nie tylko nawilża pomieszczenie i utrzymuje jego poziom na optymalnym poziomie, ale dodatkowo otoczy Cię ulubionymi zapachami.

Nawilżacz Clevair 2 francuskiej marki Air Naturel jest kompaktowy i lekki, a mimo to sprawdza się w pomieszczeniach wielkości nawet 40 m2. To udoskonalona wersja nawilżacza Clevair. Clevair 2 został dodatkowo wyposażony w dyfuzor olejków zapachowych oraz w rozbudowany ceramiczny filtr zmiękczający wodę, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie naprawdę czyste, odpowiednio nawilżone i w dodatku będzie pięknie pachniało.

HygroSmart®

Zastosowana w Clevair 2 technologia HygroSmart® zapewnia idealny poziom wilgoci w pomieszczeniach. Po włączeniu tej funkcji nawilżacz rozpocznie automatyczne utrzymywanie wilgotności powietrza w granicach 45%-55%, uwzględniając temperaturę otoczenia. W efekcie utrzymuje się ona stabilnie na najbardziej optymalnym poziomie bez konieczności Twojej ingerencji.

Nowy, uniwersalny design nawilżacza Clevair 2 z dyskretnym wyświetlaczem to połączenie funkcjonalności i uniwersalnej elegancji. Swobodnie postawisz go w salonie, pokoju gościnnym czy gabinecie, bez obaw, że nie będzie pasował do wnętrza.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Air Naturel Clevair 2

Clevair 2 jest wielofunkcyjny, a przy tym prosty w obsłudze i bardzo skuteczny. Elegancka, srebrno czarna obudowa kryje w sobie dyfuzor olejków zapachowych, jonizator, 5-litrowy zbiornik, elektronikę najnowszej generacji oraz ceramiczny filtr.

nawilżacz powietrza Clevair 2

 • Intuicyjna obsługa

Każdy element Clevair 2 został zaprojektowany tak, by współgrał z całością. Dzięki temu obsługa nawilżacza jest wyjątkowo łatwa i wymaga minimalnej ilości pracy. Dyfuzor, elektroniczny wyświetlacz, zbiornik wody, higrostat – wszystkie te rozwiązania współgrają ze sobą, oszczędzając cenny czas.

 • Automatyczna kontrola poziomu wilgoci

Wbudowany w Clevair 2 higrostat dopilnuje, by wilgotność w pomieszczeniu miała wskazany przesz Ciebie poziom. Dzięki temu to Ty decydujesz, na ile powietrze ma być nawilżone.

 • Jonizacja

Clevair 2 został wyposażony w generator jonów ujemnych, które powodują, że nasze samopoczucie się poprawia. Neutralizuje szkodliwe dla naszego zdrowia jony dodatnie w powietrzu, wytwarzane głównie przez urządzenia elektryczne, ekrany itp. Obsługa tej funkcji możliwa jest przy użyciu pilota.

 • Siła i szybkość pod kontrolą

Clevair 2 ma wbudowane trzy prędkości, które dozują parę wodną z siłą i prędkością dostosowaną do Twoich potrzeb.

 • Niewielkie rozmiary i wygodny transport

Clevair 2 charakteryzują niewielkie rozmiary i lekkość. Można go z łatwością przenosić z miejsca na miejsce.

 • Dodatkowe nawilżenie

Opcja ciepłej mgiełki pozwala nagrzać wodę przeznaczoną do parowania do 45 stopni Celsjusza, co umożliwia lepsze / szybsze nawilżenie powietrze i szersze rozprowadzenie go po całym pomieszczeniu.

nawilżacz powietrza Clevair 2Z czego składa się Clevair 2?

 • Dyfuzor olejków zapachowych – wyjątkowe połączenie funkcji nawilżania i rozpylania pięknych zapachów. Komfort, relaks i zdrowie w jednym.
 • Jonizacja – jony ujemne sprawią, że poprawi się nasze samopoczucie, a otoczenie stanie się bardziej przyjazne dla naszego zdrowia
 • Zimna lub ciepła mgiełka – Clevair 2 pozwala na podgrzanie wody do temperatury 40-45 stopni C, którą osiąga po około 10 minutach od włączenia opcji gorącej mgiełki, lub na korzystanie tylko i wyłącznie z wody zimnej, generującej zimną mgiełkę.
 • Trzy prędkości nawilżania – niska, średnia i wysoka. Opcja ta pozwala na regulowanie siły i prędkości generowania pary przez nawilżacz.
 • Regulator poziomu nawilżenia powietrza – pozwala na ustalenie stałego poziomu nawilżenia powietrza od 45 do 90%, w zależności od potrzeb użytkownika.
 • Automatyczny Stop – Clevair 2 automatycznie wyłącza się, gdy zbiornik wody będzie pusty.
 • Pilot – pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich funkcji nawilżacza na odległość.
 • Produkt spełnia szereg międzynarodowych norm: RoHS, SGS, ISO14001:2004
 • Posiada certyfikaty TÜV, Intertek. 

nawilżacz powietrza Clevair 2

 

DANE TECHNICZNE

Przeznaczenie dom, biuro, sypialnia, pokój dziecięcy
Powierzchnia max (m²) 40
Zdolność nawilżania (ml/h) 300
Zbiornik na wodę (l) 5
Jonizacja TAK
Dyfuzja olejków TAK
Regulacja prędkości elektroniczna w 3 prędkościach
Marka Air Naturel
Zużycie energii (W) 30 / 110 ciepła mgiełka
Poziom hałasu (dB) 35
Kolor srebrny / czarny
Wymiary (mm) 230 x 350 x 185
Gwarancja (lata) 2
Waga (kg) 2,4